Ingus Stepanovs – Rocket Bean Roastery: kafijas grauzdētāva ar pievienoto vērtību

05. decembris, 2018


Starp Vesetas ielas apkārtnes kafejnīcām un bāriem atrodamas arī vietas, kuras īpaši specializējās kādā konkrētā jomā. Kā, piemēram, vienu no rajona un pasaulē labākajām kafijām iespējams atrast Rocket Bean Roastery kafijas grauzdētavā Miera ielā 29 vai Rocket Bean Coffee House Dzirnavu ielā 39. Kafejnīca un grauzdētava priecē tās apmeklētājus ar augstas kvalitātes kafiju, ēdienu un brīvu atmosfēru jau vairāk kā 3 gadus.

Rocket Bean Cafe direktors Ingus Stepanovs uzsver, ka katrs cilvēks ir pelnījis tikai labāko, ko pasaule tam var dot – ieskaitot kafiju! Rocket Bean grauzdē un viesiem pasniedz tikai speciality kafijas pupiņas. Tās, atšķirībā no komerciālās kafijas, izceļ patieso kafijas garšu, kas raksturīga katrai izcelsmes valstij, līdzīgi kā tas ir ar vīnu. Rocket Bean vīzija ir ar augstu produktu un apkalpošanas kvalitāti kļūt par cienījamu un atpazīstamu kafijas grauzdētavu ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē! Ingus piemin, ka, iespējams šobrīd Pasaulē Rocket Bean kafija ir pat atpazīstamāka kā Latvijā, jo 3 gadu laikā piedalījušies prestižākajās ar kafiju saistītajās izstādēs, kā arī uzvarējuši vairākos konkursos. Lielākā daļa saražotās kafijas tiek eksportēta pa visu pasauli.

Grauzdētavas vieta 26Vesetas apkārtnē izvēlēta ar īpašu nolūku, jo, pirmkārt, tā atrodas nostāk no centra kņadas, otrkārt, tā ir mākslinieciska vieta ar savu vēsturi, kā, piemēram, agrāk grauzdētavas vietā pabijusi sieviešu dienesta viesnīca un pat zeķu rūpnīca. Saimnieku vēlme jau no paša sākuma bijusi, lai viesi un tūristi (kas šeit nereti iegriežas) redz arī pārējo Rīgas daļu, kas ir ne mazāk interesanta par centru. Ingus uzsver, ka rajona apkārtnē pēdējo gadu laikā ļoti aktīvi attīstās vidējais kafejnīcu segments, kurš cilvēkiem sniedz arī ļoti kvalitatīvus produktus.