26VESETAS

Skats rītdienā

26VESETAS atrodas rajonā ar rītdienu. Tuvumā esošā Skanste Rīgas pilsētas attīstības stratēģijā līdz 2030. gadam ir definēta kā prioritāra attīstības teritorija, kurai nākotnē jākļūst par 21. gadsimta Rīgas vizītkarti – par galvaspilsētas centrālo biznesa rajonu, platformu Eiropas mēroga notikumiem un, pats galvenais, kvalitatīvu dzīves un darba vidi daudziem tūkstošiem rīdzinieku. www.skanste.lv

Vide un iespējas

No 26VESETAS viss ir tuvu un ērti sasniedzams. Dažu minūšu gājiena attālumā no 26VESETAS ir Rīgas vēsturiskais centrs ar tā kultūras dzīvi, rosīgā Valdemāra iela, mājīgā Stabu iela, kafejnīcas, vēlo brokastu, pusdienu un vakariņu vietas, parki un veloceliņi un daudzas citas kvalitatīvam pilsētas dzīvesstilam būtiskas vietas un adreses.

26VESETAS šodienas pilsētniekam piedāvā kvalitatīvu dzīves telpu ilgtspējīgā pilsētvidē. Šeit ir viegli dzīvot saskaņā ar savām vērtībām un pārliecību, baudot iemīļotāko atpūtas vietu atrašanos tepat pie rokas un pilsētas centra sniegtās priekšrocības vienlaikus. Jaunā tramvaja līnija un blakus esošie veloceliņi padarīs ikdienas izvēli par labu dabai par itin viegli izdarāmu, bet ilgi gaidītais laikmetīgās mākslas muzejs piešķirs 26VESETAS vienreizējo “šeit un tagad” atmosfēru. Svarīgākie kultūras, sporta un kopā būšanas pasākumi šeit atrodas tikai vienas kafijas attālumā no mājām.